KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Väggrelief 13073256
nr 1307 3256
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Väggrelief, Signerad, daterad 1974,18x26 cm
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
500 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:04:40
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko